Κυριακή 14 Ιούνη 2015
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 31
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Σειρά

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eurotrip»

01.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Stephen King's: Ο αδύνατος»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 BABALOU (Ε) Σειρά

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές στη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ Τηλεπαιχνίδι (Τελευταίο)

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Τελευταίο)

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 MEGA ΘΕΑΤΡΟ

23.40 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Κωδικός Μέδουσα: Η τελευταία απειλή»

04.15 MR SUNSHINE Σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»

08.00 KUZEY GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 JUST COOKING

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Νέα εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «12 πίθηκοι»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The fighter»

03.30 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε) Σειρά

04.30 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Τηλεπαιχνίδι


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org