Κυριακή 29 Ιούνη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητές στο σκονάκι»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσε με αν μπορείς»

00.20 TOTAL BLACKOUT US VERSION Παιχνίδι περιπέτειας

01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός

04.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα και το παλικάρι»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS (τελευταίο)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ;

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρόταση» Α' τηλεοπτική προβολή

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Music and Lyrics»

01.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

12.50 DR. COOK (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

16.00 L.A.P.D. (E)

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 DROP DEAD DIVA (Ε)

17.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

00.10 DROP DEAD DIVA (Ε)

01.00 ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ! ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ! Εκτακτη αθλητική εκπομπή

03.00 ΙΧΝΗ (Ε)

04.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα εποχή στα κλασικά παραμύθια: Χελώνα VS Λαγού»

07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «Littlest petshop», «The Garfield Show», «Η Barbie παρουσιάζει την Θαμπελίνα» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Bugs Bunny»

13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύζυγος κατά λάθος»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 REVOLUTION Σειρά

18.45 HOUSE Ιατρική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Πόντιοι - New Generation»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο 3»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «24 ώρες προθεσμία»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτες της συμφοράς»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org