06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 TV QUIZ
09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.40 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς στο Παρίσι»
15.20 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
16.20 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη μου παλιόγρια»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR
00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
02.15 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά
04.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»
17.05 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 FORMULA 1 - GP ΜΠΑΧΡΕΪΝ (Live)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Η κατάρα του μαύρου μαργαριταριού»
23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»
01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.30 SHOP TV (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
12.50 DR. COOK Εκπομπή μαγειρικής
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.50 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «I love Karditsa»
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διακριτική γοητεία των αρσενικών»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 AS IF Ξένη σειρά
02.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά
04.10 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 MERCY Ιατρική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Lazy town», «Η Μία κι εγώ», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Α' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε τον Γουίλι: Απόδραση από τον όρμο του πειρατή» Α' τηλεοπτική προβολή
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 REVOLUTION Ξένη σειρά
18.45 HOUSE Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παράς και ο φουκαράς»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτια ερμητικά κλειστά»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sleepers»