Κυριακή 6 Απρίλη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 8/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κωμική σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 360ο

24.00 WORLD PARTY (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ Αστυνομική σειρά

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.45 SHOP TV (E)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ

23.20 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ

00.30 ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.50 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά

03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

04.00 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MERCY Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»

00.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.30 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστήριο του φάρου»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org