06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 TV QUIZ
09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.50 TV QUIZ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταρζάν 2»
15.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.30 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ Εκπομπή μαγειρικής
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ»
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή
01.30 ΕΝΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Εκπομπή
01.45 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά
03.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψάχνοντας για τον Νέμο»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.15 SHOP TV (Ε)
03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
12.50 SMART FACE (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζουμάντζι»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άρχοντες του Μαϊάμι»
03.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά
04.10 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 MERCY Ιατρική δραματική σειρά
06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κιτ: Ντετέκτιβ σε δράση»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά
18.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί... χειρότερα» Α' τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Looney Tunes: Επιστροφή στη Δράση»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «In the red»