08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.35 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Η αρπαγή από το χαρέμι»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Τέχνη των καπελάδων»
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.20 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Σωτήρης Μουστάκας»
18.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Το εθνικό ζήτημα, Λένιν»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μπόρις Κίρποτιν»
21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
00.40 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (Ε)
01.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε) Ξένη σειρά
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
05.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)
06.30 ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ (Ε)
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)
10.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (E)
11.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
12.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΓΓ ΤΗΣ ΚΕ ΤΟΥ ΚΚΕ Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ Με θέμα το κάλεσμα της ΚΕ του ΚΚΕ: «Για την ενίσχυση της λαϊκής συμμαχίας - για έξοδο από την καπιταλιστική κρίση προς όφελος του λαού»
13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Γιάννης Γκιωνάκης»
14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)
14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ (Ε)
16.30 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Ρέθυμνο - Ολυμπιακός» Αγώνας Play Off. Απευθείας μετάδοση
18.30 ROLAND GARROS (Ε) Περίληψη - Highlights
19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Πανιώνιος - Παναθηναϊκός» Αγώνας Play Off. Απευθείας μετάδοση
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
23.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
01.30 ROLAND GARROS Περίληψη - Highlights
02.30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)
17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
19.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)
19.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ TON 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
20.00 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Νέος κύκλος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 ΣΤΟΙΧΗΜΑ Δραματική σειρά
23.00 ΝΕΤ WEEK
00.45 FIFA MAGAZINE Αθλητική εκπομπή
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)
08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)
09.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Πάτρα»
12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Ελβετία»
12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ
16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ
16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.30 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)
19.00 ΟΙ ΦΤΕΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθισμένη αμυγδαλιά»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ Νέα εκπομπή
24.00 WORLD PARTY (Ε)
01.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ (Ε)
02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)
03.50 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.05 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ και να 'μουν άντρας»
19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ Σατιρική εκπομπή
01.30 BROTHERS AND SISTERS
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
09.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)
10.00 STARS SYSTEM (Ε)
11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φήμες λένε...»
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 JUDGING AMY
04.00 CSI, NEW YORK Σειρά
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά
19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά
22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναικείες υποθέσεις»
03.30 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
10.20 HELLCATS Σειρά
11.20 SMALLVILLE Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια συνωμοσίας»
00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
01.15 MEDIUM
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σύνορα της καρδιάς»