Κυριακή 2 Ιούνη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 4/6
«902»
Τηλ. 210-2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Χειροποίητα έγχορδα όργανα (μπουζούκι)»

12.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.20 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μαμίδης»

21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά

22.00 Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ (Ε) Ξένη σειρά

00.40 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε) Ξένη σειρά

01.10 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.10 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.10 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά (Ε)

04.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

07.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

10.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (Ε)

11.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Νίκος Ρίζος»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

15.00 ROLAND GARROS Προημιτελικοί αγώνες. Απευθείας μετάδοση

20.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

21.00 ΡΙΜΕΪΚ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καναρινί ποδήλατο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ROLAND GARROS Περίληψη - 4 Προημιτελικοί

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

19.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)

19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 FALCON (Ε) Σειρά

23.00 ΖΟΟΜ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίο Φάλκενμπεργκ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

10.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

11.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Χαλκιδική»

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Τουρκία»

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε) «Δελχί»

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)

19.00 ΟΙ ΦΤΕΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σκαλοπάτια της ζωής»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

24.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ (Ε)

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

03.50 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίφης ο αχτύπητος»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ - Best of Σατιρική εκπομπή

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 JUDGING AMY

04.00 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά

19.00 FATMAGUL Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 SAFE SEX (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED Αστυνομική σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Σειρά

02.00 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 HELLCATS Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες εγκλήματος»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του σαμουράι»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/6(21/6/2015)
Μ. ΤΡΙΤΗ 7/4(5/4/2015)
ΔΕΥΤΕΡΑ 8/12(7/12/2014)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/11(23/11/2014)
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/11(16/11/2014)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/11(9/11/2014)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org