Κυριακή 2 Ιούνη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 6/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.15 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης ζητιάνος»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Σχεδιάζοντας είδη μόδας (τσάντες)»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.20 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Παπαδημητρόπουλος»

21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ (Ε)

01.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

05.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

06.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Ε)

07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

10.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (Ε)

11.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Κώστας Χατζηχρήστος»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

16.00 ROLAND GARROS Ημιτελικοί γυναικών (2 αγώνες) Απευθείας μετάδοση

20.00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

21.00 DIAMOND LEAGUE 2013 Απευθείας μετάδοση από τη Ρώμη

23.00 GOOGLE AND THE WORLD BRAIN

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ROLAND GARROS Περίληψη - 4 προημιτελικοί

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

19.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)

19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΓΥΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ Νέα ιστορική σειρά

23.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

11.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε) «Δράμα»

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Ταϊλάνδη» (Β' μέρος)

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε) «Κωνσταντινούπολη, Τουρκία»

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή

19.00 ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλικό Αμέσου Δράσεως»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA

01.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ (Ε)

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

03.50 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ (Ε)

07.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Γιάννης τα 'κανε θάλασσα»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 SUMMER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ (Ε)

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 JUDGING AMY Σειρά

04.30 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2

23.40 JUSTIFIED Αστυνομική σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Σειρά

02.00 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 HELLCATS Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «RED: Πράκτορες παροπλισμένοι, αλλά πάντα επικίνδυνοι» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέφρενες νύχτες»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 8/2(7/2/2016)
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/1(24/1/2016)
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/1(17/1/2016)
ΤΡΙΤΗ 5/1(1/1/2016)
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10(11/10/2015)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/10(4/10/2015)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org