Κυριακή 21 Απρίλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

08.55 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μόγλης» (Α' μέρος)

09.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Στην καρδιά του δάσους»

10.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Πρόσφυγες» (Α' μέρος)

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

12.05 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ζωγραφική & εγκατάσταση. Τέχνη γεννημένη στο χορό»

12.37 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.40 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά

14.10 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΦΑΡΣΑΚΙΔΗ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.30 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά

19.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Αφιέρωμα στον Λάκη Καρνέζη

22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόρη ή γιος»

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόρη ή γιος» (Ε)

04.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Καλαρρύτες Ηπείρου»

12.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Απευθείας μετάδοση από τη Μόσχα

14.30 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ Εκπομπή

15.00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ Απευθείας μετάδοση

17.05 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Μ)

18.15 ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ (Ε) Επετειακό ντοκιμαντέρ

20.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ «Σεράγεβο»

21.00 ΜΕΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Δραματική ιστορική σειρά

22.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ EUROVISION - 53ος ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΕΦΑΣΙΣΑΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΣΟΜΕΝ: Η ΧΟΥΝΤΑ, Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κανόνι»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ «Το δίλημμα»

19.00 ΕΠΤΑ

20.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Βαν ντερ Στουλ εναντίον χούντας»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Εκπομπή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ «Μέγας Αλέξανδρος»

11.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

14.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Η φωνή»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βδομάδα στον Παράδεισο»

21.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμουφλάζ»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένι»

03.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε) Σειρά

09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΙ ΩΡΑΙΟΣ (Ε)

10.45 WIPE OUT (Ε)

11.50 SPRING WIPE OUT (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος φάντασμα»

15.30 OREO COOKIENG Εκπομπή ζαχαροπλαστικής

15.45 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR Τηλεοπτικό σόου

00.15 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στην άγρια φύση»

03.50 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGAYVER Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.10 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

15.50 ALPHA CHECK UP Ιατρική εκπομπή

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ANNITA SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ali»

00.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.30 CSI, LAS VEGAS

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU (Ε)

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπίτι της συμφοράς»

16.50 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (Ε)

17.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

19.00 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάιντερμαν»

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάιντερμαν»

04.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Pichi pichi pich», «Barbie: η νπαλαρίνα με τις μαγικές πουέντ» (Α' μέρος), «Ben 10 omniverse» «Beyblade metal fury» «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται»

12.00 FLORICIENTA Σειρά

12.50 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Monster High: Πάρτι μασκέ»

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ben 10: Οι φύλακες του χρόνου» Α' τηλεοπτική προβολή

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 MIKE AND MOLLY Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 HUMAN TARGET Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γενναίοι της Σαμοθράκης»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άγνωστος ανάμεσά μας»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύρνα το μόνος σου»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org