Κυριακή 21 Απρίλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Πινόκιο και το χρυσό κλειδί»

10.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ουζμπεκιστάν»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Εξπρεσιονιστική απεικόνιση: Τοπίο»

12.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Βασίλης Ρώτας»

18.30 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά

19.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Αφιέρωμα στη Λιζέτα Καλημέρη»

22.15 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Ξένη σειρά

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

00.15 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ (Ε) Ξένη σειρά

01.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ (Ε) Ξένη σειρά

04.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

04.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

06.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε)

07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)

09.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ (Ε)

10.30 ON THE ROAD (Ε)

11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)

12.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)

12.30 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζι-Βέγγος»

14.20 CHALLENGES (Ε)

14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

15.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ

17.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ (Ε)

18.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά

20.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ: ΧΟΥΝΤΑ: ΣΚΛΗΡΗ ΜΝΗΜΗ

20.50 ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ (Ε) Ντοκιμαντέρ

Στις 22.10 ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ που συντονίζει ο Πρ. Δούκας

23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Η προπαγάνδα της χούντας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟΥ ΚΟΥΤΙ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΠΟΒΡΥΧΙΟΣ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

17.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CHAMPIONS NET Pre game

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπορούσια Ντόρτμουντ - Ρεάλ Μαδρίτης» Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ (Ε)

09.00 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)

09.30 ΚΡΟΙΣΟΙ (Ε)

10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ

16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ (Ε)

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ

23.10 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 WORLD PARTY (Ε)

01.30 Η ΤΕΧΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στον Παράδεισο»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.15 BLACK OUT (Ε)

23.15 SUMMER WIPE OUT

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 FOUR WEDDINGS

08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

24.00 3 ΧΡΟΝΙΑ - 3 ΜΝΗΜΟΝΙΑ (β' μέρος) Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 CSI, MIAMI

05.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 SINGLES (Ε) Σειρά

17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κωμική σειρά

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cadillac Records» Α' τηλεοπτική προβολή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 BIG DAY

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cadillac Records»

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά

10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

11.20 SMALLVILLE

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ Live

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Δραματική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια επιστρέφει»

00.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από τα παρασκήνια»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2(14/2/2016)
ΔΕΥΤΕΡΑ 15/2(14/2/2016)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/12(13/12/2015)
ΔΕΥΤΕΡΑ 7/12(6/12/2015)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11(22/11/2015)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/11(16/11/2014)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org