Κυριακή 21 Απρίλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μόγλης» (Β' μέρος)

09.55 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η χρυσή αντιλόπη»

10.25 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Πρόσφυγες» (Β' μέρος)

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Γλυπτική σε μάρμαρο και πέτρα»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Βασίλης Διαμαντόπουλος» Μέρος Α'

18.25 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά

19.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Γ.Γ. ΤΗΣ ΚΕ ΤΟΥ ΚΚΕ ΔΗΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ σε πολιτική εκδήλωση της ΚΟΑ με θέμα: «46 χρόνια από τη στρατιωτική δικτατορία της 21ης Απριλίου» σε απευθείας μετάδοση

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Δημήτρης Λεγάκης»

21.00 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

22.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Γ.Γ. ΤΗΣ ΚΕ ΤΟΥ ΚΚΕ ΔΗΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ σε πολιτική εκδήλωση της ΚΟΑ με θέμα: «46 χρόνια από τη στρατιωτική δικτατορία της 21ης Απριλίου»

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 Η ΠΑΡΕΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

06.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)

06.35 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

06.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε)

07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)

09.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ (E)

10.30 ON THE ROAD (Ε)

11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)

12.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)

12.30 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν και μπουζούκι»

14.45 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

15.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ

17.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ (Ε)

18.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

19.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Γ.Γ. ΤΗΣ Κ.Ε. ΤΟΥ ΚΚΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΕ ΘΕΜΑ: «46 χρόνια από τη στρατιωτική δικτατορία της 21ης Απριλίου»

20.00 ΑΝΤΡΕ ΜΠΡΙΝΚ, Ο ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ

21.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Μανόλης Κορρές: πώς κερδίζεται η ζωή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ (Ε)

17.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά

23.00 NETWeek

00.45 CHAMPIONS ΝΕΤ Αθλητική εκπομπή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)

08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ

09.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ

16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ (Ε)

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιές στην άμμο»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ANIMATED... ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ

23.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

24.00 WORLD PARTY

01.00 ΟΙ ΦΑΡΑΩ ΠΟΥ ΕΚΤΙΣΑΝ ΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ

02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος των ιπποτών»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.15 BLACK OUT (Ε)

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ

01.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 FOUR WEDDINGS

09.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)

10.00 STARS SYSTEM (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Ζορό»

23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

00.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.45 CSI, LAS VEGAS

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 SINGLES (Ε)

17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Εκπομπή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρήσιμα αντικείμενα»

03.45 ΦΕΥΓΑ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Xiaolin Showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πληροφοριοδότης»

01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

02.15 MEDIUM Αστυνομική σειρά

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος λοχίας Μπίλκο»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org