Κυριακή 21 Απρίλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 25/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα φρουτάκια»

10.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Τασκένδη»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ιδιότυπη τοπιογραφία»

12.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Τζαβαλάς Καρούσος»

18.30 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά

19.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φώτης Καζάζης»

21.05 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

21.50 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

22.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.15 Ο ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (Ε)

03.40 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ (Ε)

04.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

05.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ (Ε)

07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)

09.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

10.30 ON THE ROAD (Ε)

11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)

12.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)

12.30 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος στον έρωτα»

14.15 CHALLENGES (Ε)

14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

15.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ

17.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ (Ε)

18.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά

20.00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

21.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

21.30 ΛΙΘΙΝΑ ΕΔΩΛΙΑ ΣΤΙΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΜΒΟΪ (Ε)

23.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΠΟΒΡΥΧΙΟΣ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

17.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταιγίδα στην ομίχλη» Α' τηλεοπτική προβολή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)

08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ (Ε)

09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE «Οσλο»

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΡΟΥΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ «Κίνα»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ (Ε)

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 900 της Μαρίνας»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA «Η Βίβλος στην οθόνη»

01.00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ

02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ (Ε)

07.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζούσα μοναχός χωρίς αγάπη»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή

22.05 UEFA EUROPA LEAGUE «Βασιλεία - Τσέλσι» Απευθείας μετάδοση

00.05 UEFA EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή

01.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 FOUR WEDDINGS

08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.45 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

05.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 SINGLES (Ε) Σειρά

17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρή νίκη»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί διαζυγίου»

02.15 BIG DAY

03.15 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά

10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και οι Κλήροι του Θανάτου: Μέρος 1ο» Α' τηλεοπτική προβολή

01.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

02.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρ2»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org