Κυριακή 7 Απρίλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 11/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»

09.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ζαγόρι: ήχος και εικόνα»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ζακυνθινές γεύσεις»

11.50 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Κατασκευή ψηφιδωτού»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Θαλασσινός - Τσανακλίδου - Γαλάνη»

13.10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ «ENIGMA» Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης και η χρυσή κότα»

16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Λάκης Χαλκιάς»

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Γλυπτική μετάλλου, Καλλιτεχνείο Βαλαή»

17.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Ζιλ Ντασέν»

18.20 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

18.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Παρνασσός»

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Δημήτρης Μυταράς»

21.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ «Μάρκος Βαμβακάρης»

24.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ «ENIGMA» Ξένη σειρά (Ε)

00.40 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά (Ε)

01.40 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

02.40 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 Ξένη σειρά (Ε)

03.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

04.45 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (Ε)

05.15 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) «Ζιλ Ντασέν»

05.40 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε) «Κατασκευή ψηφιδωτού»

06.05 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Ζαγόρι: Ηχος και εικόνα»

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

06.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε)

07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)

09.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.00 PEDAL (Ε)

10.30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ (Ε) «Αλβανία»

11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)

12.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)

12.30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντικάκι»

14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

15.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ

17.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ (Ε)

18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά

20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ NASA «Ζωή και θάνατος στο Διάστημα»

21.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Λουκάς Καρυτινός»

21.30 ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ (Ε)

22.00 ΠΕΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (Ε)

23.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ «Ντίλερ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΚΙΛΙΜΑΝΤΖΑΡΟ: ΣΤΗΝ ΟΡΟΦΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

17.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Babel»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ (Ε)

09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΡΟΥΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ (Ε)

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή

19.00 ΚΡΟΙΣΟΙ (Ε)

19.30 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φτώχεια θέλει καλοπέραση»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA «Σούπερ ήρωες»

01.00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΝΕΡΑ

02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στον Παράδεισο»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή

22.05 UEFA EUROPA LEAGUE Απευθείας μετάδοση

00.05 UEFA EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή

01.30 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.20 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.15 FRAZIER

08.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.15 CATS 101

09.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.20 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά

05.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 SINGLES (Ε) Σειρά

17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανατομία ενός εγκλήματος»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.45 BIG DAY

03.15 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά

10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νομοταγής πολίτης» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: L.A.

01.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «King of California»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3(28/2/2016)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2(7/2/2016)
ΤΡΙΤΗ 22/1(20/1/2013)
ΑΤΙΤΛΟ(15/1/2013)
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/12(22/12/2012)
ΚΥΡΙΑΚΗ(29/5/2005)

Κορυφή σελίδας
Ευρωεκλογές Ιούνη 2024
Μνημεία & Μουσεία Αγώνων του Λαού
Ο καθημερινός ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ 1 ευρώ