Κυριακή 7 Απρίλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 8/4
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

10.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Φλώρινα, Σαμοθράκη, Ανδρος, Αίγινα, Νάξος»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ασημικά»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Πορτοκάλογλου»

13.10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ «ENIGMA» Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Μέγας Αλέξανδρος και το καταραμένο φίδι»

16.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Σταμάτης Μεσημέρης»

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

17.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Μάρω Λοΐζου»

18.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Σαντορίνη»

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Ο βασιλιάς Ανθρακας»

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φώτης Καγκελάρης»

21.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ «Μπουζούκι»

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Πορτοκάλογλου» (Ε)

00.50 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 Ξένη σειρά (Ε)

01.50 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

02.50 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ «ENIGMA» Ξένη σειρά

03.35 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ (Ε) Ξένη σειρά

04.05 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) «Μάρω Λοΐζου»

05.25 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε) «Ασημικά»

05.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) «Σταμάτης Μεσημέρης»

06.35 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Φλώρινα, Σαμοθράκη, Ανδρος, Αίγινα, Νάξος»

07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Ο Μέγας Αλέξανδρος και το καταραμένο φίδι»

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

06.30 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ

07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)

09.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.00 PEDAL (E)

10.30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ (Ε) «Ανώγεια Κρήτης»

11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)

12.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)

12.30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιο πέντε και στο χέρι»

14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

15.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ

17.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ (Ε)

18.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά

20.00 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΠΟΛΤΑΝΣΚΙ (Ε)

21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τριπλός πράκτορας» Α' τηλεοπτική προβολή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ (Ε)

17.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά

23.00 NETWeek

00.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ (Ε)

09.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ

16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ (Ε)

19.00 ΣΧΕΔΙΟ (Ε)

19.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιές στην άμμο»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ANIMATED... ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ «Αριστοτέλης»

23.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

24.00 WORLD PARTY

01.00 Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΣΧΕΔΙΟ (Ε)

07.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκλεψα τη γυναίκα μου»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.15 SON Δραματική σειρά

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ

01.30 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.30 FRAZIER

08.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.30 FOUR WEDDINGS

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)

10.30 STARS SYSTEM (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Οι δύο πύργοι»

00.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.45 CSI, LAS VEGAS

05.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 SINGLES (Ε)

17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Εκπομπή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπως σας αρέσει»

04.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Xiaolin Showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Batman begins»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: L.A.

01.45 THE FORGOTTEN Αστυνομική σειρά

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αλήθεια της Τζέιν»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΑΤΙΤΛΟ(9/4/2013)
ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ(30/4/2005)
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/11/2004)
ΠΕΜΠΤΗ(7/11/2004)
ΚΥΡΙΑΚΗ(31/10/2004)
ΠΕΜΠΤΗ(31/10/2004)

Κορυφή σελίδας
Ευρωεκλογές Ιούνη 2024
Μνημεία & Μουσεία Αγώνων του Λαού
Ο καθημερινός ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ 1 ευρώ