Κυριακή 16 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/9
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΦΩΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.45 CHANGES (Ε)

10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

10.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Καμπότζη: κυνήγι νερόφιδων»

12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

13.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ «Αίσωπος»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε) Νεανική σειρά

17.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

18.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

21.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφος Joe»

23.45 Η ΕΡΤ ΣΤΟ 35ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

24.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

01.00 ΤΟ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΓΛΑΡΟΥ (Ε)

02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

03.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΑ ΤΗ ΓΗ Ν' ΑΛΛΑΖΕΙ (Ε) «Ισπανία»

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε) «Διάστημα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Πλούτος»

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Μέξικο Σίτι»

20.00 CHAMPIONS NET

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Τσέλσι - Γιουβέντους» Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Περιλαμβάνεται και μαγνητοσκοπημένος ο αγώνας «Μπάγερν - Βαλένθια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

08.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Οι νεράιδες - Πιερία» (Β' μέρος)

12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Ι. Παπάφης - Μάλτα»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Κατοχή (1941-'44)»

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 1929

01.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

03.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

04.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο

10.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 STARFISH Σειρά

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 ASI Σειρά

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 BROTHERS AND SISTERS Κοινωνική σειρά

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 MACGYVER (Ε)

07.45 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA

15.00 JAMIE' S 30' MEALS

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ»

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ

22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε) Σειρά

01.30 JUDGING AMY Σειρά

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

12.00 SILA Σειρά

13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SILA Σειρά

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.10 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 MASTERCHEF (Ε)

01.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.30 ΙΕΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο δαίμων της Ταζμάνια», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»

08.00 ΖΙΝΑ

09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.30 KNIGHT RIDER Περιπετειώδης σειρά

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 Φ + Μ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των έντεκα»

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

01.30 LIFE Αστυνομική σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στο Μανχάταν»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org