Κυριακή 16 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 18/9
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΦΩΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.22 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.45 CHANGES (Ε)

10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

10.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε) «Το μαγικό δάσος»

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε) Νεανική σειρά

17.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

18.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε) «Ουμπέρτο Εκο» (Β' μέρος)

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

21.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The getaway»

24.00 Η ΕΡΤ ΣΤΟ 35ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

00.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

01.00 ΤΟ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΓΛΑΡΟΥ (Ε)

02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

03.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (E)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΑ ΤΗ ΓΗ Ν' ΑΛΛΑΖΕΙ (Ε) «Αίγυπτος»

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε) «Ερωτικά σκάνδαλα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Κόκκινη ζώνη»

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Ουλαμός καταστροφών»

20.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΤΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Βαρκελώνη»

23.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΟΡΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2012, η απόλυτη καταστροφή»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

08.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

16.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Καρχαρίες»

18.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά ημέρες ψέματα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «28η Οκτωβρίου 1940»

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναικοκρατία»

00.30 1929

01.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

03.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

04.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

10.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 STARFISH Σειρά

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 ASI Σειρά

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 BROTHERS AND SISTERS

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 MACGYVER (Ε)

07.45 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA

15.00 JAMIE'S 30' MEALS Εκπομπή μαγειρικής

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 4»

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ

22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

00.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 JUDGING AMY Σειρά

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 PATRAS ALLER - RETOUR (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

12.00 SILA Σειρά

13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SILA Σειρά

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.10 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 MASTERCHEF (Ε)

01.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.30 ΙΕΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο δαίμων της Ταζμάνια», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»

08.00 ΖΙΝΑ

09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.30 KNIGHT RIDER Περιπετειώδης σειρά

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 Φ + Μ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beowulf»

00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

01.15 LIFE Αστυνομική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ραδιουργίες»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org