Κυριακή 16 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.00 SONIC UNDERGROUND

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ

10.00 ΜΟΡΦΕΣ ΖΩΗΣ, ΜΟΡΦΕΣ ΠΝΟΗΣ

11.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε)

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Προποντίδα»

14.15 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Ιφιγένεια εν Ληξουρίω»

16.15 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

18.15 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 (Ε)

19.15 Η ΚΡΥΜΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Ικαρία»

21.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Ξένη σειρά (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εδώ κι εκεί: Ραντεβού στο Βελιγράδι»

23.30 Η ΕΡΤ ΣΤΟ 35ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ

23.45 ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ Ντοκιμαντέρ

01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)

11.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO (Ε)

13.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε)

14.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

16.30 CAROUSEL

17.00 SCHOOLTUBE (E)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART «Θανάσης Βαλτινός»

18.45 ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ (Ε)

19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κανείς δεν είναι τέλειος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE

08.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνθρωποι - γάτες»

00.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

10.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά

11.00 DESPERATE HOUSEWIVES

12.00 PRIVATE PRACTICE Σειρά

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταρ Τρεκ: Η εξέγερση»

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

00.20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (Ε)

01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λυκόφως του ντετέκτιβ»

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.40 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

08.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

10.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

11.15 MACGYVER

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 AMERICAN IDOL

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 FRASIER

18.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «The king of queens»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES USA

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξουσία της νύχτας» Α' τηλεοπτική προβολή

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξουσία της νύχτας»

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

12.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος μπαμπάς»

16.40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.45 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 MASTERCHEF (E)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι στρατιώτες του σύμπαντος 2»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.50 STARLAND «Ταζ-Μάνια», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκούνις: Το κυνήγι της μεγάλης περιπέτειας»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 GOSSIP GIRL Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σύγχρονη Σταχτοπούτα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστηριώδης νήσος»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The number 23»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org