Κυριακή 16 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΜΑΡΘΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε) «Μαθήματα αγάπης...»

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Απευθείας μετάδοση

12.15 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε) «Μαστίχα Χίου»

13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια πολέμου»

16.45 ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΜΟ

17.50 ΝΤΙΖΑΪΝ (Ε)

18.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Απευθείας μετάδοση

20.15 Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΤΙΒΑ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ημέρες Σεπτεμβρίου»

24.00 WRC - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΡΑΛΙ ΟΥΑΛΙΑΣ - Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ Εκπομπή

00.30 ΟΙ DELOS PROJECT ΚΑΙ Η ΦΕΝΙΑ ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΑ Μουσικό πρόγραμμα

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)

11.00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ Κ.Ο. ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΗΝ 77η ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)

17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε) «Μαρία Κάλλας» (Α' μέρος)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ (Ε)

19.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ (Ε) «Νίκος Ξυδάκης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «13 Τζαμέτι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

11.00 ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε) «Νίκος Αστρινίδης»

12.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε) «Μηλέα Πελοποννήσου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε) «Σιτηρά»

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Σκύρος»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ Γιώργης και οι τρέλες του»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλας για πάντα»

00.30 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ... (Ε)

01.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

10.00 ARMY WIVES

11.00 DESPERATE HOUSEWIVES

12.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος κόσμος του Γουέην 2»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά μέρες φαγούρα»

23.40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (Ε)

00.40 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι

03.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.00 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

10.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND Κωμική σειρά

11.15 MACGYVER Σειρά περιπέτειας

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 AMERICAN IDOL

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 FRASIER Σειρά

18.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES UK Εκπομπή μαγειρικής

21.00 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπόριο λευκής σαρκός»

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπόριο λευκής σαρκός»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.00 BIG BANG (Ε)

12.00 MONEY DROP (Ε)

13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του Ζορό»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας του θανάτου»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του Ζορό»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Taz-mania» «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti nature unleashed», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδεια γάμου»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 SMALL VILLE Νεανική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αι Φορ: Λούφα και απαλλαγή»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «1408»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμέτρηση στο βυθό»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προδομένη»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11(8/11/2015)
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/10/2006)
ΣΑΒΒΑΤΟ(17/10/2004)
ΣΑΒΒΑΤΟ(5/9/2004)
ΣΑΒΒΑΤΟ(30/5/2004)
ΣΑΒΒΑΤΟ(10/4/2004)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org