Κυριακή 22 Νοέμβρη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Αγάθωνα Ιακωβίδη, με τον Πάρη Μήτσου

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με βόλεϊ... συναντήσεις

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενος ο Αλέξανδρος Χατζής

22.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Ηπειρος»

12.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο»

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βερολίνο 2»

16.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»

19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)

20.00 ΑΠΟΝΟΜΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΚΟΙΝΟΥ 2009 (Μ)

21.00 ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

22.00 Η ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΟΛΑΡΙΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 50ό ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Η νύχτα των δολοφόνων»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ZOOM ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Η αλεπού και το κυνηγόσκυλο 2»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ

17.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ ΤΑΡΑΝΔΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καφετζού»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αραχνοφοβία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

14.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.00 BALKAN EXPRESS

19.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΑΥΜΑΤΑ

01.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

02.00 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

03.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

04.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

05.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

06.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φανταστικός μου φίλος»

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 EXTREME MAKEOVER

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «X-Men 2: X-Men United»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Borat» Α' προβολή

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bermouda grace»

03.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

04.00 ΕΚΠΤΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 STARS SYSTEM

15.15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Σειρά

16.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημήτρη μου, Δημήτρη μου»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετά την επόμενη μέρα»

23.30 Dr 90210

00.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

04.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι κατασκόπων»

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπική εκδίκηση»

04.00 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ

10.15 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.15 LOVE SORRY (Ε)

12.15 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

13.00 TAXI GIRL (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπίτι της συμφοράς» Α' προβολή

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΕΙΚΟΣΙ ΧΡΟΝΙΑ MEGA ΑΘΛΗΤΙΚΑ

19.20 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 TAXI GIRL: the MEGA edition

22.00 THE TWENTY

23.15 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμερα θα... πεθάνεις»

02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταία αποστολή»

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιμόν»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»

22.45 GALA

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέξε γρήγορα» Α' προβολή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουάιτ Ερπ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ(11/1/2009)
ΚΥΡΙΑΚΗ(24/6/2007)
ΣΑΒΒΑΤΟ(28/1/2007)
ΚΥΡΙΑΚΗ(6/1/2007)
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1(6/1/2007)
ΚΥΡΙΑΚΗ(24/12/2006)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org