07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Βελούχι - Αγραφα - Λίμνη Κρεμαστών»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Χριστουγεννιάτικα κινούμενα σχέδια
08.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης φούρναρης»
09.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ανδρική και μεικτή μαντολινάτα Σύλλογος Φαρακλάδων Κεφαλονιάς «Η ΕΥΓΕΡΟΣ»
10.10 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Α' ΜΕΡΟΣ) «Κατασκευή χριστουγεννιάτικων γλυκών»
10.35 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Β' ΜΕΡΟΣ) «Κατασκευή χριστουγεννιάτικων γλυκών»
11.05 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Κάθε μέρα μια γιορτή, με παιδικές χορωδίες
11.45 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ενα οδοιπορικό στα ορεινά του Πάρνωνα
12.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορευτικό Δήμου Περάματος
13.25 ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Κατασκευή καμπάνας
13.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τη Γιώτα Βέη
14.10 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παράσταση «Lucid Dream»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Γιώργο Αλουπογιάννη από το 29ο Φεστιβάλ ΚΝΕ Οδηγητή
16.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά. Επεισ. 1ο
16.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Γιάννη Λεμπέση και την παρέα του
18.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «TV or no TV» τουρκική κωμωδία
19.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Γιάννης Κότσιρας
20.00 Η ΠΑΡΕΑ Πολωνική σειρά. Επεισ. 11ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΓΙΑΝΟΣΙΚ, «Ο ΚΛΕΦΤΗΣ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 11ο
22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Πολύ καλή ελληνική λαϊκή μουσική και τραγούδι από τη μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ με τους Μαρκέτη, Ορφανού, Γκέκο, Ράπτη, Σκέντζο, Νταλιάνη
06.00 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
09.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΥΝΟΛΩΝ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε)
11.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άντρας με συνείδηση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Στίβος»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρι Πόπινς» Μιούζικαλ
20.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλπικη λίρα»
22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικος εφιάλτης»
01.00 ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ Συναυλία (Μ)
08.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
08.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
09.00 ΤΕΙΛ ΣΠΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μίκι, μια φορά και έναν καιρό»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυρίστε τον Γαλαξία με οτοστόπ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχεδόν έρωτας»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρονικό της Νάρνια: Το λιοντάρι, η μάγισσα και η ντουλάπα» Α' τηλεοπτική μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 MAGIREMATA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pretty woman»
07.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
09.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟΥ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
18.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
21.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00.30 ΕΧΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...
03.00 5ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2004
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαύμα στο Μανχάταν»
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 DAY BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΗΝ Α. ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»
04.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αϊ - Βασίλης είναι σκέτη λέρα»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
12.35 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Συνέχεια)
17.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη είναι»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης των Χριστουγέννων»
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «St. Germait et la negotation»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα των Χριστουγέννων»
05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρυοθραύστης και ο μαγεμένος πρίγκιπας» Α?τηλεοπτική προβολή
07.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Χουκ»
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BELLAS TV (Ε)
22.00 L.A.P.D. (Ε)
23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος άλλος μιλάει!»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοστμπάστερς»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 FALCON BEACH
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν και το κορίτσι-αίνιγμα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη γη των δεινοσαύρων»
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη κάποια Χριστούγεννα» Α' τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου 2»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυθρόνα για δύο»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τα λεφτά των άλλων»
05.00 EYES
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ