07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Ε) «20.000 μ. βάδην ανδρών - Προκριματικοί 100 μ. ανδρών»
13.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από την Οσάκα
16.30 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
18.00 ΕΝΤΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ
19.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)
20.00 Ο ΑΝΤΡΕ ΜΑΣΟΝ ΚΑΙ Η ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Ο άνθρωπος που έβλεπε τα τρένα να περνούν»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) «Αλκίνοος Ιωαννίδης»
01.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΗ ΔΥΣΗ Τηλεταινία
02.00 ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ «Journey of the fifth horse»
04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 PEPPER ANN
10.30 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΤΟΥ ΑΛΤΑΪ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη χώρα των παιχνιδιών»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
21.00 PRE GAME
21.15 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρέκβιεμ για ένα όνειρο»
03.00 SEX TRAFFIC Σειρά
07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ (Ε)
11.30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ «Τήλος» (Ε)
12.00 ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ 3
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά ενός αλήτη»
17.00 Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αστροναύτης στην αυλή του βασιλιά Αρθούρου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ -2003
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
06.00 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
07.20 TRANSFORMERS: BEAST MACHINES
08.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
09.10 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
10.30 ΚΑΙ... SERA SERA (E)
11.30 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταϊάνα: η αληθινή ιστορία»
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Allien: η αναγέννηση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΙ
02.30 ΑΘΩΟΣ `Η ΕΝΟΧΟΣ (Ε)
03.30 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
06.45 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
12.00 ΠΑΤΡΑΣ ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΤΟΥΡΚΙΑΣ
16.45 BAYWATCH
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του διαβόλου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ - Best of (Ε)
23.15 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ Αθλητική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική συχνότητα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06.35 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.30 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΥΡΗΝΑΣ
23.35 SEX AND THE CITY
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπική εκδίκηση»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη ληστεία»
06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
07.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
09.00 ALMA LIBRE (E)
10.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
11.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
13.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρά μυστικά»
16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (Ε)
18.15 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθέρων ηθών»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταραμένη πόλη»
03.40 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.45 SOUTH BEACH
16.45 CALIFORNIA TEENS
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίος έρωτας»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι των γενεθλίων»
02.45 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
03.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
04.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ