15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΚΑΡΑΒΕΛΛΑ Τ' ΟΥΡΑΝΟΥ Παιδική σειρά
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
11.00 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ Ντοκιμαντέρ
15.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάριος και Ζανέτ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Επιστροφή στο Χάουαρντ Εντ»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 WEEKEND Μαγκαζίνο
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ Ελληνική σειρά
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλίμονο στους νέους»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποκαλύψεις για μια γυναίκα»
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ
08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
09.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
10.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
10.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Βεργίνα»
11.00 ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ - ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ
11.30 ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΦΑΛΑΚΡΟ
12.00 ΣΟΔΕΙΑ ΤΡΟΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
15.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΛΟΜΕΛ
16.00 ΟΠΕΡΑ: ΣΑΛΩΜΗ του Ρίχαρντ Στράους
18.00 MIXER: Η ΑΝΤΙ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΑΤΛ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΑΛΕΓΚΡΕ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ - 80 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΙΝΚΑΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φεγγάρι του κυνηγού»
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
06.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.40 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίλησε με πριν... αλλάξω»
16.50 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)
01.00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ Σειρά
03.00 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.40 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.40 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ Σόγιερ»
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε) Σειρά
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
13.00 ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ (Ε)
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύναμη δέλτα»
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγορευμένα όνειρα»
06.00 ΒΕΝΤΕΤΑ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά
11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά
12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Σειρά
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR II
22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βραδινό άστρο»
03.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ Ξένη σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.30 ΝΤΙΛΜΠΕΡΤ Ξένη σειρά
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Ελληνική Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικός ύποπτος για φόνο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρήσιμα αντικείμενα»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άτρωτος»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άλλοι»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ