15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τη μικρού μήκους ταινία
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
07.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Λάιζα Μινέλι»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
14.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΤΣΙΚΙΤΑΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ Σειρά
18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ
19.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΛΟΪΖΟ (Ε)
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟΣ «Μπαχάμες - Μπαρμπάντος»
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μπουν και Κρόκετ: οι ήρωες - κυνηγοί»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ «Το τίμημα του πολέμου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R Μαγκαζίνο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
18.45 PREGAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ... ΤΕΛΕΙΑ
23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ
24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ Σειρά
01.45 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ
08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
11.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Εχω τάση»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
17.00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΖΟΝ Φ. ΚΕΝΕΝΤΙ: ΠΑΡΑΤΟΛΜΗ ΝΙΟΤΗ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ
22.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ «Καλλάς»
23.00 ΠΙΣΤΟΛΑΔΕΣ ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ «Wild Bill Hickok»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το όνομα του ρόδου»
02.40 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
18.10 SUPER GAME
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται πιστό αρσενικό»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εννέα με πέντε»
02.50 MOBILE FUN
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας το δολοφόνο»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
18.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)
19.00 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
22.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ
24.00 TALK SHOW
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθιου Μπλάκχαρτ»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι φούστα και καράτε»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι ένας τρελός... τρελός Βέγγος»
23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 APHRODISIA
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διπλή ταυτότητα του έρωτα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Existence»
03.30 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καφετζού»
23.00 FORT BOYARD
24.00 GALA
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρυφή ζωή των κοριτσιών»
04.15 ΟΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ