Κυριακή 10 Οχτώβρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

07.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)

10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Η πριγκίπισσα του Μονακό»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το χρώμα του πολέμου - Τα επακόλουθα»

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

13.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

14.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.15 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σειρά

18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ

19.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΛΟΪΖΟ

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Λάος - Βιετνάμ»

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Καλιγούλας»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Μεξικό: χρυσός, θεός και δόξα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το ταξίδι του Κικουτζίρο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R Μαγκαζίνο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κάλπικη λίρα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ Σειρά

01.45 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ

08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

11.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Ντοκιμαντέρ

17.00 ΠΟΛ ΣΑΪΜΟΝ Ντοκιμαντέρ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ

22.00 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bagdad cafe»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

18.10 SUPER GAME

18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σχολείο του τρόμου»

02.40 MOBILE FUN

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της συμφοράς»

05.15 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ

15.50 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

18.00 BABALOU (E)

19.00 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ Σειρά

21.45 BABALOU

22.45 504 ΧΛΜ ΒΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

23.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Ξένη σειρά

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 SUPERGOAL

01.30 THE LAZARUS MAN

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «H μητέρα του Ντέιβιντ»

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλά χέρια»

18.30 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΡΕΞ

22.00 LIFESTYLE

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό κορμί»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά

22.00 SURVIVOR II

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γύρισμα του νόμου»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιλβεράντο»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΜΑΛΚΟΛΜ & ΕΝΤΙ Σειρά

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός της συμφοράς»

23.15 ΜΑΖΙ

00.30 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύλη στην κόλαση»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απροσδόκητος έρωτας»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org