15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική
20.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική μουσική και τραγούδια
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο χώρος της κλασικής μουσικής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Κύθνος»
12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.30 MEDITERRANEO
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της θαλάσσης»
15.30 ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΑ Ντοκιμαντέρ
17.00 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΗΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
18.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλπάζοντας με το διάβολο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΠΗΛΙΟ
09.30 ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
10.00 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ
11.00 ΟΙ ΑΠΟΜΑΧΟΙ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος των μουσώνων»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
18.45 PREGAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννα Καρένινα»
07.30 ΞΑΝΘΗ: ΜΕΓΑ ΟΡΑΤΟΝ
08.00 ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
12.30 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΡΕΠΟ
16.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Γκάμπριελ»
16.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
17.00 ΣΑΙΞΠΗΡ Ντοκιμαντέρ
18.00 ΟΙΚΙΑΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ Ντοκιμαντέρ
18.30 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.30 ΣΟΝ ΚΟΝΕΡΙ, ΠΟΡΤΡΕΤΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΡΕΪ ΤΣΑΡΛΣ
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΖΑΝΤΖΗ
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
06.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)
06.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Νερντς πάνε στον παράδεισο»
16.45 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY KICK OFF
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
02.45 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.40 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
08.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της ζήλιας τα καμώματα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απεγνωσμένες κινήσεις»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
02.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
04.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
06.30 ALTER KIDS
11.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
12.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
13.00 LIFESTYLE (E)
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 APHRODISIA Σειρά
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός χορός»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ένστικτα»
06.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
12.30 BACKSTAGE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σπάνιος Τζο»
17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του ήλιου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR II
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέρι Μαγκουάιρ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιράχνα 2: ιπτάμενοι δολοφόνοι»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός βρικόλακας»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ελβετών Ροβινσώνων»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαδημία Ηθών 5»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονοπάτι θανάτου»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ