09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Η αγωνιστική πορεία, η σταδιακή μετάλλαξη και οι γεμάτες ερωτήματα προοπτικές των Ολυμπιακών Αγώνων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γ. Λιβέρης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.30 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
08.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ
09.15 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
09.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
10.15 SYMPHOLLIES
10.30 ΓΕΦΥΡΕΣ
11.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOON
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χέρια Χίτλερ»
16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
18.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ
19.00 50 ΛΕΠΤΑ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρόσωπο της ημέρας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ
00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος τρόμος»
03.10 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.10 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
11.30 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΦΥΣΗ ΣΕ ΑΡΜΟΝΙΑ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκαθαροζούμης»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.15 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βυσσινόκηπος»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αξέχαστο καλοκαίρι»
08.01 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 GIMME 6. Ντοκιμαντέρ
10.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρόκοσμος: Οι κάτοικοι της χλόης»
12.30 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΠΙΑ «Λέσβος τα λιοτρίβια του πολιτισμού»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
17.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.30 ANOIXTOI ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 LES MISERABLES - STAGE BY STAGE
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρες οργής»
02.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.30 ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΩΝΑΣ - ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΑΛΙ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
15.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ Σειρά
16.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρένα, να η ευκαιρία»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία του κυρίου»
22.50 BIG BROTHER - EXTRA
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημοφιλής... κατά τύχη»
02.15 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
03.15 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος της νύχτας»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' έχω πάντα στην καρδιά μου»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα»
18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολγα αγάπη μου»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλειστή στροφή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στόχαστρο του δολοφόνου»
03.15 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
04.15 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
07.35 Ο ΤΟΣΟΔΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΟΝ
07.50 MUPPET BABIES
08.30 ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.45 ΟΔΟΣ ΟΝΕΙΡΩΝ
09.00 ΡΟΥΠΕΡΤ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
09.40 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ Ο ΓΟΥΛΙ ΜΠΟΥΛΙ
09.55 ΧΑΪΝΤΙ
10.35 ΝΟΝΤΙ
10.50 ΑΝΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
11.30 ΜΑΙΡΗ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ
12.10 ΑΡΝΟΛΝΤ
12.25 ΕΡΙΚ Ο ΒΙΚΙΝΓΚ
13.05 ΤΡΟΛΛΣ
13.45 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ
14.25 ΤΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΠΙΒΕΡ
14.40 MEDABOTS
15.20 COCO BILL
15.35 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
6.15 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.15 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
18.15 ΖΟΥΓΚΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ (Ε)
19.15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιντιάνα Τζόουνς: οι πρώτες περιπέτειες»
23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτες και αστυνόμοι»
04.10 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
07.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ ΚΕΦΙΑ...
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεια σας και πάλι»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ
15.45 TRACTION
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζηλιάρα»
18.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (τηλεπαιχνίδι)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός από το Λονδίνο»
22.50 PRIVE
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ: «ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟΣ»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δέκα μικροί νέγροι»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιουτρόνικς»
04.30 ΕΠΕΖΗΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ
05.30 FASHION TV
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
17.00 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.15 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελό γουίκεντ στου Μπέρνι»
23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2002
23.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη Παρασκευή»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας σε άλλη πόλη»
04.30 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ