Συναγωνιστές, συγγενείς, φίλοι και συνάδελφοι της αγαπημένης ηθοποιού και συγγραφέως Τιτίκας Σαριγκούλη την συνόδεψαν χτες στην τελευταία της κατοικία, στο Γ' Νεκροταφείο Αθήνας, όπου με ένα ζεστό χειροκρότημα έπεσε η αυλαία της ζωής της. Εκ μέρους του ΚΚΕ παραβρέθηκαν ο Νίκος Σοφιανός, μέλος του ΠΓ της ΚΕ, και η Ελένη Μηλιαρονικολάκη, μέλος της ΚΕ, ενώ στεφάνια έστειλαν η ΚΕ του Κόμματος, όπως και ο ΓΓ της ΚΕ, Δ. Κουτσούμπας. Αποχαιρετώντας την εκ μέρους του ΚΚΕ, η Λίλα Καφαντάρη σημείωσε μεταξύ άλλων: «Σήμερα ήρθαμε να αποχαιρετήσουμε την Τιτίκα. Για όλους μας ήταν η Τιτίκα. Οχι μια ηλικιωμένη συναγωνίστρια και συνάδελφος. Γιατί η προσωπικότητά της δεν είχε απλώς νεανικότητα, αλλά την...