08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ Δεκαπενθήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
19.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους των σελίδων παλιών & νέων εκδόσεων, με τον Θ. Παπαρήγα
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 TV MARKET
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Μίμης Φωτόπουλος»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EURO 2001. Κροατία - Γιουγκοσλαβία
21.15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EURO 2001. Ελλάδα - Ιταλία
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντάρτης του βάλτου»
01.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
02.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΜΟΝΗ ΠΡΕΒΕΛΗ
11.01 ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ
11.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΣΧΟΛΗ ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΜΥΡΝΗ, ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
17.00 Η ΘΗΡΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 Η ΜΟΔΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σαβίνα Γιαννάτου»
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
09.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
10.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 ΣΙΓΚΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ
14.00 Η ΕΦΕΥΡΕΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
14.30 ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
16.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
16.30 EUROMUSICA
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
20.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυστύχημα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 IAAF GOLDEN LEAGUE 2001 Διεθνείς αγώνες στίβου
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καθαρόαιμο»
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
23.00 L.Α. HEAT (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του μυστηρίου»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
07.00 HACKERS (Ε)
09.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λόρενς μετά την Αραβία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
10.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
11.45 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.45 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 C'ESTLAVIE (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV (E)
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των λοχαγών σχολή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νόρμαν Τζιν και Μέριλιν»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό Σαββατοκύριακο»
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ