Κυριακή 26 Αυγούστου 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 EN... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 TV MARKET

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

19.30 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη

20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή της Τηλεόρασης του «902»

23.00 TV MARKET

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

07.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ

08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ (Ε)

12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)

13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάουρα»

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανιψιός μου ο Μανόλης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η περιφρόνηση»

01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

01.45 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

03.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Υμίν το κάλλος», «Αταχτούληδες» και «Η ερώτηση της ημέρας».
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ

10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ

10.30 ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΗ

11.01 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

11.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

12.01 ΣΧΟΛΗ ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΜΕΝΗ ΣΜΥΡΝΗ

17.00 Η ΘΗΡΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ

17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ART-NET (Ε)

18.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.10 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

19.30 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)

20.00 ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις και 12,00.
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

08.30 ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ;

09.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ

10.00 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ

12.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

12.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ (Ε)

13.00 ΠΙΚΑΣΟ, ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ

13.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

14.00 ΑΡΧΑΙΑ ΑΙΓΥΠΤΟΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

16.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ

20.30 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ

21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

21.30 Η ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΛΑΒΡΙΑ - ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΛΑΔΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εικοστός μου αιώνας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)

12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

16.35 SUPER GAME

16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)

18.40 SUPER GAME

18.45 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

23.00 THE SEFERLEE SHOW (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάνιελ Μπουν»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.15 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)

05.15 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)

11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

12.15 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ

17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)

19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)

23.00 L.A. HEAT (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκρή ζώνη»

02.00 DEEP IN THE CITY

03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)

04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)

05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

07.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)

09.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)

16.30 IN STYLE (Ε)

17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)

18.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος κύκλος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

09.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

10.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

11.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (E)

18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)

01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ

02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

02.30 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υδάτινος κόσμος

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζώνη»

02.45 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ

04.00 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ

04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org