Κυριακή 29 Μάρτη 2015
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 2/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά

22.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ

01.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.45 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ

17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

22.20 CELEBRITY GAME NIGHT

23.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίος και Πολιτεία»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια της συμφοράς»

04.30 MAD LOVE (Ε)

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «X-Men Evolution», «Beyblade Metal Fury»

08.00 KUZEY GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.10 WAREHOUSE 13 Ξένη σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις σωματοφύλακες»

00.30 THE MENTALIST Σειρά

01.30 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.30 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

03.30 NUMBERS Σειρά

04.30 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Δραματική σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org