06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 ΤΡΙΧΕΣ Κωμική σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή
02.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε) Σειρά
05.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε) Κωμική σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Jamie Oliver»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 MADWALK: THE FASHION MUSIC PROJECT
01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.00 GLEE
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε) Σειρά
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ Σειρά
23.30 ΗΡΩΙΔΕΣ Σειρά
00.40 OUGACHALLENGE: THE COMPI
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οξυγόνο»
03.15 COMMUNITY Σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 ΚUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING Εκπομπή μαγειρικής
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 MAJOR CRIMES Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fantastic Four»
00.30 THE MENTALIST Δραματική σειρά
01.30 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.45 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
03.45 ΦΜ LIVE (E)