06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε) Σειρά
08.00 TV QUIZ
09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 TV QUIZ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φινεάς και Φερμπ: Θαυμαστή αποστολή» Α' τηλεοπτική προβολή
14.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
15.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.20 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.20 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ Εκπομπή μαγειρικής
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή
01.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Δραματική σειρά
03.30 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
06.00 GOT TO DANCE
07.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 STARS SYSTEM
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
12.50 SMART FACE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίνα: Η βασίλισσα της ζούγκλας»
01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.15 DROP DEAD DIVA Σειρά
02.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
03.30 DROP DEAD DIVA Σειρά (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 CHUCK Σειρά
06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie Fairytopia: MERMAIDIA» (Α' μέρος), «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και οι επτά σπασίκλες»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «From Prada to Nada» Α' τηλεοπτική προβολή
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό τρελό τζακούζι»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίγωνο του μίσους» Α' τηλεοπτική προβολή
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιχαήλ»