Κυριακή 30 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 2/10
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (Ε)

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

10.00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε) «Πάτρα»

10.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' «Κυνηγώντας τους αλιγάτορες»

12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

13.15 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)

13.30 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΕΝΙΣ, Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε)

18.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Γιώργος Σαραντάρης»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ

20.00 ΝΕΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ

21.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τέλειος γάμος»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

23.45 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

01.00 ΤΟ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΓΛΑΡΟΥ (Ε)

02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

16.15 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

17.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Ρούλα Πατεράκη»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Κωνσταντίνος Ξενάκης»

18.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ «Μπαγκλαντές»

20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Σαρδηνία»

23.00 BLACK POWER MIXTAPE (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπορος ανθρώπινων οργάνων»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

08.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Παταγονία»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

16.00 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

19.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γέλιο βγήκε από τον παράδεισο»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Ρεμπέτικο (1935-1950)»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εγωιστές»

00.30 ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

01.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

03.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

04.30 ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ (Ε)

05.30 7ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM (Ε)

06.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 ASI Σειρά

23.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

24.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 BROTHERS AND SISTERS Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 FRASIER

08.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπαρτιάτες για κλάματα»

23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

00.30 CSI, LAS VEGAS Σειρά

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπαρτιάτες για κλάματα»

02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

11.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 SILA Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 MASTERCHEF (Ε)

01.45 L.A.P.D. (Ε)

02.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.45 ΙΕΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 MERCY Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»

08.00 Φ + Μ LIVE (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή

09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.30 KNIGHT RIDER Περιπετειώδης σειρά

11.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 Φ + Μ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bobby Z»

24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

01.15 LIFE Αστυνομική σειρά

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τον ήρωα»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο είδος 4: το ξύπνημα»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29/2(28/2/2016)
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1(1/1/2016)
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12(6/12/2015)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11(15/11/2015)
ΣΑΒΒΑΤΟ(10/10/2004)
ΚΥΡΙΑΚΗ(19/9/2004)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org