Κυριακή 30 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε) «ΚΕΘΕΑ Λάρισας»

08.00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε)

12.00 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε) «Δρομείς της πόλης»

13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δολοφονία του Ελβις»

16.45 CHANGES

17.00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΒΡΑΧΩΝ (Ε)

18.10 ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΙ Η ΣΚΙΑ ΤΟΥ (Ε)

19.30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - 1922-2011: 89 ΧΡΟΝΙΑ ΜΝΗΜΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό στα μάτια της»

00.15 ΘΑΝΟΣ ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μουσικό πρόγραμμα

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φάρμα στην Αφρική»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)

17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε) «Διονύσης Παπαγιαννόπουλος»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 25' ΣΗΜΕΙΟ ART «Κατερίνα Ζαχαροπούλου»

19.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ (Ε) «Νότης Μαυρουδής»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συν.)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακρως εμπιστευτικό»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

11.00 ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε) «Αλκης Μπαλτάς»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε) «Μελισσοκομία»

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Αρκαχώρι Νάουσας»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδερφός μου ο τρελάρας»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονομαχία κατασκόπων»

00.30 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ... (Ε)

01.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ARMY WIVES

11.00 DESPERATE HOUSEWIVES

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάριετ η κατάσκοπος»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσε με αν μπορείς»

24.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 BROTHERS AND SISTERS Σειρά

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 MACGYVER

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 AMERICAN IDOL

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 FRASIER Σειρά

18.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES USA Εκπομπή μαγειρικής

21.00 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταυροδρόμια της ψυχής»

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.00 BIG BANG (Ε)

12.00 MONEY DROP (Ε)

13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε φορά πρώτη φορά»

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζόχαν: πράκτορας υψηλής κομμωτικής»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Λάρι Φλιντ»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζόχαν: πράκτορας υψηλής κομμωτικής»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Taz-mania» «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti nature unleashed», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάν' το όπως οι άλλες: Ετοιμες για όλα» Α' τηλεοπτική προβολή

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 FLORICIENTA Νεανική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα και όλοι οι άλλοι»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Danika»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chrysalis»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org