Κυριακή 30 Σεπτέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/10
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (Ε)

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ (Ε)

10.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΟΛΗ Η ΔΟΞΑ ΟΛΗ Η ΧΑΡΗ (Ε)

13.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

13.15 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)

13.30 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (Ε)

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Νέα σειρά

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε)

18.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Αριστοτέλης Βαλαωρίτης»

19.00 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ (Ε)

20.00 ΝΕΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ «Γιάννης Οικονομίδης - Κωνσταντίνα Βούλγαρη»

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φτερά ενός αγγέλου»

23.30 CITY FOLK (Ε)

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΓΑΛΛΙΑ Εκπομπή

00.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

16.15 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

17.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Γιάννης Φέρτης - Γιάννης Χουβαρδάς»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Μιχάλης Κακογιάννης» (Β' μέρος)

18.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)

20.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΩΜΑΤΩΝ (Ε) Μέρος δεύτερο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από το θάνατο»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

08.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

16.00 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ ΜΥΘΟΥ

18.00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

19.00 Ο STEVE JOBS ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ντοκιμαντέρ - αφιέρωμα

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίφης ο ακτύπητος»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

01.30 Ο STEVE JOBS ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ντοκιμαντέρ - αφιέρωμα (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

03.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

04.30 ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 ASI Δραματική σειρά τουρκικής παραγωγής

23.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

24.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.10 ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΗΣΑΪΑ

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 MACGYVER (Ε)

07.45 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA

15.00 JAMIE'S 30' MEALS

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ (Ε)

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ Σειρά

22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε) Σειρά

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 JUDGING AMY Σειρά

02.30 FASHION FEVER

03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

12.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (E)

13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 SILA Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 MASTERCHEF (Ε)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκάτακα»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 MERCY Ιατρική δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε) Εκπομπή

09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.30 KNIGHT RIDER Περιπετειώδης σειρά

11.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 Φ + Μ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 THE VAMPIRE DIARIES Ξένη σειρά

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tell tale» Α' τηλεοπτική προβολή

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος του τρόμου»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταίο συμβόλαιο θανάτου»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org