Σάββατο 16 Ιούνη 2012 - Κυριακή 17 Ιούνη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους ΚΟΤΖΑΜ

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ

20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (5ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ (Ε)

10.30 ΟΙΝΟΠΟΙΗΜΑΤΑ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'

12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)

13.00 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ Νεανική σειρά

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

18.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)

19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

21.45 EUROLAND! Εκπομπή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανυπότακτος» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ

00.30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

02.15 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

03.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

03.50 ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ (E) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Καστελόριζο»

19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Γκιόνα»

20.00 ΑΝΡΙ ΦΙΛΙΠ ΠΕΤΕΝ: 1914-1945, από ήρωας προδότης (Α' μέρος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

08.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Παιδιά της Σαμαρίνας»

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ «Σπαράγγια»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΒΑΒΕΛ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

19.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στη Ρόδο»

21.15 ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Το σχέδιο Εμπράρ»

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)

03.30 ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΟΛΠΟ

04.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 STARFISH Σειρά

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 BLACK OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ASI Δραματική σειρά

23.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΙ ΩΡΑΙΟΣ (Ε)

24.00 LOST Σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.55 MOBILE FUN

05.20 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.15 FRASIER

09.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 SINGLES (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SILA Σειρά

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 4 (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμιος στρατιώτης: Η επιστροφή»

02.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)

03.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-Nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας»

11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Περιπετειώδης σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοίχημα του Σλέβιν»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.15 V Δραματική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ροζ ρινόκερος»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org