Σάββατο 16 Ιούνη 2012 - Κυριακή 17 Ιούνη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (4ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι»

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Ξένη σειρά (8ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

07.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.00 SONIC UNDERGROUND

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ

10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Ο Τζούνιορ και τα μαγικά πλάσματα του δάσους»

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Σκοτούσα Σερρών»

14.10 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε) «Ο πατέρας» του Α. Στρίντμπεργκ

16.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε) «Ο Καραγκιόζης μουσικός με τον Αθω Δανέλλη»

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2

19.00 Η ΚΡΥΜΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ

20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ

21.00 EUROLAND! Pre game (και σε HD)

21.45 EURO 2012 Προημιτελικός αγώνας Απευθείας μετάδοση από το Ντονέτσκ

23.45 EUROLAND! (και σε HD)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχιτέκτονας» Α' τηλεοπτική μετάδοση

02.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

03.45 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε)

11.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 NETWEEK (Ε)

14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ

16.30 CAROUSEL

17.00 SCHOOL TUBE

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στενός κορσές»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ WRC ΡΑΛΙ ΝΕΑΣ ΖΗΛΑΝΔΙΑΣ

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.55 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE

08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

09.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)

09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ Νέα εκπομπή

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέσσερα σκαλοπάτια»

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκάνγκα Ντιν»

01.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ

02.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

03.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)

04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 GREEK

09.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 GALILEO (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέση πρώτου βαθμού»

15.40 COOK SMART BY COCA-COLA Εκπομπή μαγειρικής

16.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Τηλεταινία

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να χωρίσετε σε 10 μέρες»

23.40 OLA 12+ (Ε) Σατιρική εκπομπή

01.10 ΑΝΤ1 NEWS

01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φορά»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.40 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 GOΤ TO DANCE Talent show

15.10 ΑΛΛΗ ΦΑΤΣΑ, ΑΛΛΗ ΡΑΤΣΑ

16.10 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Judging Amy»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ

20.00 JAMIE AT HOME

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δηλητηριασμένες ψυχές»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Skid marks»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δηλητηριασμένες ψυχές»

05.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.30 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

11.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 L.A.P.D. (Ε)

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU

18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.45 ΣΥΝΑΥΛΙΑ LOCOMONDO

01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά μυστικά»

03.15 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά

06.50 STARLAND «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magination», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Polly Pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μax», «Jewelpet», «Teen days», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Bugs Bunny»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετράποδος φίλος μου»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 SMALLVILLE Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροία»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The number 23»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκδικητής»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org