Σάββατο 16 Ιούνη 2012 - Κυριακή 17 Ιούνη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 19/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Στην καρδιά του δάσους»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με την ορχήστρα της Ν. Ιωνίας

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

18.00 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΟΧΥΡΟ Ξένη σειρά (4ο)

18.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προσωπική ζωή του διευθυντή» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στο Βασίλη Αυλωνίτη. Με τη Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ (Ε)

10.30 ΟΙΝΟΠΟΙΗΜΑΤΑ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'

12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)

13.00 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Νεανική σειρά

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμΕΑ

18.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

21.00 EUROLAND! - Pre game Αθλητική εκπομπή

21.45 EURO 2012 «Σουηδία - Γαλλία» Απευθείας μετάδοση από το Κίεβο

23.45 EUROLAND! Εκπομπή

00.45 EURO 2012 «Αγγλία - Ουκρανία» Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασύλληπτη καταδίωξη στο Μπρονξ»

04.15 ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ (E) Σειρά

Το Δελτίο Ειδήσεων στη νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Καβάλα»

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε)

20.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ 1885: Η ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ (Β' μέρος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Solomon Kane»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

08.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

10.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ «Νιόκι»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ...

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

16.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

19.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δολάρια της Ασπασίας»

21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ως την τελευταία στιγμή»

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 EURO 2012 «Σουηδία - Γαλλία» (Μ)

05.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

06.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 STARFISH Δραματική σειρά

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 BLACK OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ASI Σειρά

23.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΙ ΩΡΑΙΟΣ (Ε)

24.00 LOST Σειρά περιπέτειας

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.15 FRASIER

09.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα σε τρεις γυναίκες»

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΔΙΕΞΟΔΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 CSI, LAS VEGAS Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα σε τρεις γυναίκες»

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 SINGLES (E)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SILA Σειρά

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 4 (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βόας εναντίον πύθωνα»

02.30 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)

03.30 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-Nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας»

11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Περιπετειώδης σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Junior»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.15 V Δραματική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα 2»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org