07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΟΡΥΧΕΙΟ Ξένη σειρά (2ο)
18.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπουμπάρακ» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στο Γιάννη Ρίτσο, α' μέρος. Με τη Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ (Ε)
10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'
12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε) «Φροντιστήρια SOS»
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
18.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε) «Euro 2004 - Ο θρίαμβος» (Β' μέρος)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Συνέχεια)
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
22.00 ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΩΡΑΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
23.20 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ο μαχαιροβγάλτης»
02.15 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Βάλια Κάλντα»
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Κολλέγιο Αθηνών: Στα χρόνια του Μεσοπολέμου»
20.00 ΑΝΤΡΕΪ ΖΑΧΑΡΟΦ, ΕΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Β' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ευλογημένο παιδί»
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
10.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Αυστραλία, στη μεγαλοπρεπή ανατολική ακτή»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σατράπης»
21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ «Μπακαλιάρος - τρέλα»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εγωιστές»
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (Ε)
05.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
06.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ Δραματική σειρά
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων
22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 LOST Σειρά περιπέτειας
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 FRASIER
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ Best of
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 ΔΙΕΞΟΔΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 CSI, NEW YORK Σειρά
02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.00 SINGLES (E)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 4 (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ανταρσία του Κέιν»
03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Be cool»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.30 SUPERNATURAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από την πύρινη κόλαση»
04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ Σειρά