Κυριακή 23 Οχτώβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά (10ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Γιάννη Παπαϊωάννου. Με τον Πάρη Μήτσου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Σπάρτακος» (1ο)

22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκαταλείποντας το πλοίο»

12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»

15.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΙΣΠΑΝΙΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψωμί, έρωτας και...»

17.35 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε) «Πάτρα»

18.00 ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΑΝΤΟΥ, ΜΗΤΡΑ ΓΗ (Ε)

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΧΟΡΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Ε)

20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ

21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΙΣΠΑΝΙΑ

23.30 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε) «Βραδιά μουσικής»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κολλητός μου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της μαγικής κολοκύθας»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)

17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Κλέη και πάθη του Πολεμικού Ναυτικού»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες για καληνύχτα»

20.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ YASMIN LEVY

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Αθλητική εκπομπή

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι ενηλίκων». Θρίλερ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Οι μύθοι του Μεγάλου Αλεξάνδρου»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Μεταγγίτσι»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Βελίκα Λάρισας»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 BALKAN EXPRESS (Νέος κύκλος) «Strandza της Νοτιοδυτικής Βουλγαρίας»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 14 ήταν υπέροχοι»

21.00 ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ «Ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου στη Βαβυλωνία του Μύλου» (Β' μέρος)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποστολή»

01.15 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ «Ο νομαδικός τρόπος ζωής»

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτορίχτρα»

12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στράιπς, ο πρωταθλητής»

15.40 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Watchmen». Α' προβολή

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν εναντίον κυνηγού»

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.20 ΛΟΛΑ (Ε)

03.20 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

07.00 BABY STYLE (Ε)

08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM Εκπομπή αστρολογίας

15.10 ΚΟΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ

16.00 ΑΛΛΗ ΦΑΤΣΑ, ΑΛΛΗ ΡΑΤΣΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιγκολό της συμφοράς»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 JAMIE'S FOOD REVOLUTION

21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN Μουσική εκπομπή

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκρή ζώνη»

02.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.30 FOOD AND THE CITY (Ε)

11.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

12.45 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκέτο ζώον»

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

19.00 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ.ούλα Ε.λα Ξ.ανά»

23.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 L.A.P.D. (Ε)

01.45 BOONDOCKS

02.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι σούπερ ήρωες», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Go, Diego, go!», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teens days», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Beyblade», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέος... για πάντα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

18.50 ROYAL PAINS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε κάνω βασίλισσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Apokalypto»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοπλοκίες.com»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη καλλονή»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org