Κυριακή 23 Οχτώβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Ξένη σειρά (5ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: «Οι ένορκοι του Παρισιού». Φιλοξενούμενη η συγγραφέας Δόμνα Κατσαμάκη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος στους πρόποδες» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Τσίφτη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗ

12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)

13.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε) «Βαριά βιομηχανία»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ

15.30 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ (Ε)

21.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Ηπειρος» (Α' μέρος)

22.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ «Μεταφράζεται στη νεοελληνική»

22.30 ΜΟΝΟ ΖΥΓΑ-ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε) «Αφιέρωμα στους Above»

24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε) «Το χρώμα»

19.00 GREEKTOWN Ντοκιμαντέρ «Washington D.C.» (Α' μέρος)

20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΝΕΤWeek Ενημερωτική εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέφερσον στο Παρίσι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Αίγυπτος»

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

11.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ

12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ «Συρτάκι στο ζενίθ - Ελλάδα»

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Λέιζερ»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΩΝ ΣΑΜΟΥΡΑΪ - Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Κρήτη - Δροσουλίτες»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο, ο τρομερός»

20.45 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Λάγος: υπερπλήρες»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος που είχε χάσει»

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ

05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

06.30 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατυρικό talk show

24.00 ΟΛΑ 12 Σατυρική εκπομπή

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 ΛΟΛΑ (Ε)

03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

05.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

22.00 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

00.15 SEX AND THE CITY

01.00 THE BIG GAME (Ε)

02.00 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

03.00 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά

04.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Δραματική σειρά

21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ

23.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 L.A.P.D. (Ε)

02.00 BOONDOCKS

02.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle

15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές των δρόμων 2»

00.15 SUPERNATURAL

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ζόμπι ανάμεσά μας»

04.00 MEDIUM Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org