Κυριακή 23 Οχτώβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι άνθρωποι του δάσους» (5ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗ

12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)

13.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε) «Υπηρεσίες»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΪΣΤΟΡΙΕΣ

16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Παναγιώτης Σακεραλλόπουλος - Καθηγητής ψυχιατρικής»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγόρι πίσω από το συρματόπλεγμα»

24.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Ο φύλακας των κοπαδιών»

19.00 ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ «1943: Ριζοσπαστικοποίηση της Αντίστασης»

20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος δίχως ταυτότητα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ

12.00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ «Η απελευθέρωση της Θεσσαλονίκης»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Δρακολίμνες και δρακόσπιτα»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

18.15 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ «Θεσσαλονίκη»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στην Κέρκυρα»

20.45 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Υγεία και θερμοκρασία, Τζακάρτα: κλιματικές δαγκωματιές»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

01.30 ΚΟΛΟΜΒΙΑ: ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΑ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ(Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (E)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατυρικό talk show

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 GREEK Νεανική σειρά

02.10 ΛΟΛΑ (Ε)

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ: ΟΣΟ ΕΧΩ ΦΩΝΗ

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 THE BIG GAME (Ε)

02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER - RETOUR (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ

23.00 ΕΡΕΥΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 L.A.P.D. (Ε)

01.45 BOONDOCKS

02.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle

15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοιχτοί λογαριασμοί»

00.15 SUPERNATURAL

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον έρωτα και στον πόλεμο»

04.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org