07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: Επικίνδυνη μελωδία»
17.30 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Χρήστος Σεφερλής, ελαιόλαδο
19.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε) Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (5ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά (4ο)
22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: Βιβλίο. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
10.30 ΙΟΛΗ (Ε)
11.00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (Ε)
11.30 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεφτάς»
13.30 ΑΓΟΥΡΑ ΣΤΑΧΥΑ (Ε)
14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)
14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 2010 FIBA WORLD CHAMPIONSHIP 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ «Κίνα - Ρωσία»
18.00 PRE GAME
18.30 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ «Ακτή Ελεφαντοστού - Ελλάδα»
20.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Οι σέρφερ»
21.00 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ «Τουρκία - Πουέρτο Ρίκο» Απευθείας μετάδοση
23.00 1.000 ΚΑΙ 1 ΚΑΛΑΘΙΑ - ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2010 Αθλητική εκπομπή
24.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ουγγαρία - Ελλάδα» (Μ)
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΕΤΟΣ 1066 μ.Χ. - ΑΓΓΛΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 2010 FIBA WORLD CHAMPIONSHIP 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ «Ιράν - ΗΠΑ» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 13ο ΣΥΜΠΟΣΙΟ ΤΗΣ ΣΥΜΗΣ (Ε)
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chocolat»
00.45 Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΣ (Ε)
07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ «Οι αυτοκράτορες του Βορρά - Πολικές αρκούδες, Αρκτικός Ωκεανός»
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Ονειρέψου έναν κυνηγό»
11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Το ημερολόγιο του διαβόλου»
19.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
20.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Λιοντάρια»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Συνέχεια)
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστίνα»
00.30 2010 FIBA WORLD CHAMPIONSHIP «Ακτή Ελεφαντοστού - Ελλάδα» (Μ)
02.00 2010 FIBA WORLD CHAMPIONSHIP «Ιράν - ΗΠΑ» (Μ)
06.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
07.00 ELAΤTE
11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KYLE XY
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 WIPE OUT (Ε)
24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 PERFECT TEN Τηλεπαιχνίδι
02.00 EUROPEAN POKER TOUR
03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχθρός εν των έσω»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ
02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)
15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)
23.45 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο παρελθόν»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιλάνο: η εξέγερση των 5 ηπείρων» Α' μέρος
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
18.10 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SAFE SEX (Ε)
01.30 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)
02.30 ΙΧΝΗ (Ε)
03.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.20 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά
07.15 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε) Ερωτική κομεντί
08.00ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.10 COSSIP CIRL
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ
18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 NUMB3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bobby Z»
23.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 MΟONLIGHT
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκεφτήκατε ποτέ να σκοτώσετε τον... καθηγητή σας;»
04.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ