07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, χορό, θέατρο
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΟΙ 4 ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Μια ενδιαφέρουσα πολωνική σειρά, με ήρωες το πλήρωμα του τανκ με αριθμό 102 και το σκύλο τους Σαρκ. Επεισόδιο 18ο
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Χαμένοι κόσμοι: Ηρώδης ο μέγας»
12.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
13.00 ΜΥΡΤΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 PEPPER ANN
15.00 TEACHER'S PET
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ «Αναστασία Τζάκου»
19.00 ΔΡΟΜΟΙ «Σοφία Χιλ»
20.00 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ ΘΙΒΕΤ
21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Β' κύκλος)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Ιταλία»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλές καλόγριες»
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Εγκλημα και τιμωρία: Μια αμφιλεγόμενη ομολογία»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ (Ε)
20.00 ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μια τρελή, τρελή φάρμα»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Αναστάσιος Πεπονής»
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
11.20 ΙΣΙΑ ΠΑΝΩ - ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
12.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΑΖΑΛΑΪ
22.00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ
22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ;
22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
23.00 LAS VEGAS
24.00 ALIAS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελεύθερη πτώση»
03.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
19.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαφία»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 BELISSIMA
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Johny English»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας του υποκόσμου»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε) Σειρά
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ορια αντοχής»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα των ζόμπι»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
05.00 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία πρόσκρουση»
23.45 GALA
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεοί και στρατηγοί» Α' τηλεοπτική προβολή
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ