07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ιστορίες του Ντομπρομίρ»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
17.30 ΦΩΤΟγραφές - Φωτο γραφη ζωντας Με την Αννα Σκαρλάτου
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις με την Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
20.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ 90ΧΡΟΝΑ ΤΗΣ ΟΧΤΩΒΡΙΑΝΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ, ΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ΣΟΒΙΕΤΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο Λένιν και ο χρόνος»
22.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ, η αναγκαιότητα της εποχής μας Εκπομπή - συζήτηση για το σοσιαλισμό, που γνωρίσαμε, τις ανατροπές και τις αιτίες τους, τη σοσιαλιστική διέξοδο από τη σύγχρονη καπιταλιστική βαρβαρότητα
23.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 CHARLIE & LOLA
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Δαλάι Λάμα»
11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ
12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
13.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ «Το φαράγγι της Σαμαριάς»
13.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ «Είσοδοι της πόλης»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
18.30 ΦΙΛΜΟΡ
19.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Αλέξης Δαμιανός»
20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Βουνά»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ «Η μάχη της Βρετανίας»
22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Πειραματόζωα πολέμου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 48ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδελφός μου ο τρελάρας»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ
23.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ (Ε)
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Το κλιματικό παζλ»
08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.00 ΑΛΛΟΥ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΚΡΑ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ(Ε)
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ
22.00 Ο ΦΑΡΟΣ
23.00 COUPLING
24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.30 TRANSFORMERS: THE BEAST MACHINES
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συνέχεια)
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΤΟ «10»
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
00.15 ΚΩΔΙΚΟΣ ALPHA - προστατευόμενος μάρτυς
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι πολέμου»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Σειρά
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 AUTO ALTER
01.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο έλεος του δολοφόνου»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
15.45 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ
23.00 ΙΧΝΗ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί του δράκου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολεθρος σε λευκό φόντο»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ASTRO BOY
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Batman Begins» Α` τηλεοπτική προβολή
24.00 NIP TUCK
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία 2»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
04.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ