Κυριακή 12 Δεκέμβρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ Ανδρών και Γυναικών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Δημήτρη Βλαχοπάνο, ποιητή πρόεδρο συνδέσμου φιλολόγων Αρτας για το βιβλίο του «ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ» (ποίηση) και για τα λογοτεχνικά δρώμενα της επαρχίας

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Η μικρού μήκους ταινία και το ντοκιμαντέρ μέσα από τους δημιουργούς τους: Επιμέλεια - παρουσίαση: Γρηγόρης Τραγγανίδας

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί την Πέγκα Τζαβούλη, μια απ' τις καλύτερες σοπράνο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)

05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΚΑΡΑΒΕΛΑ Τ' ΟΥΡΑΝΟΎ

10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ

12.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά

13.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ

15.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα χελιδόνι έφερε την άνοιξη»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Μια γυναίκα εξομολογείται»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

08.00 ΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑ RICHTER «Ακολουθώντας έναν άλλο δρόμο»

09.00 WEEKEND Μαγκαζίνο

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Αξιότιμοι κύριοι»

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια με το νόμο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ

08.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ Σειρά

09.30 CLAVIGO

11.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

14.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3

15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

18.00 E-LIFE

18.30 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το όνομα του ρόδου»

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 E-LIFE

04.30 OIKONOMIKH ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε)

05.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 FAME STORY

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις αγάπης»

02.30 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ Σειρά

03.30 MOBILE FUN

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ Σειρά

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα με τον Αγιο Βασίλη»

16.30 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ Σειρά

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

00.30 ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ Σειρά

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ

13.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ Σειρά

14.00 TOP SECRET WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB Σειρά

22.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΗΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Ντένις ο τρομερός»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.30 ΟΙ ΦΙΡΜΕΣ Κωμωδία

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε) Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά

11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά

12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Σειρά

13.00 MEGA STAR

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κληρονόμοι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRIVE

22.00 SURVIVOR II

23.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα στο θείο»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βραδινό άστρο»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά αμέσου δράσεως»

05.00 CUPID Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέμορς 3: Η επιστροφή»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιχαήλ»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορφυρό χρώμα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρυφή ζωή των κοριτσιών»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org