Κυριακή 25 Ιούλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία διάφορων μορφών ύλης

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»

23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Παρουσίαση λογοτεχνικών βιβλίων και συγγραφέων. Με τον Βαγγέλη Κούτα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Κάρολος Ντίκενς»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οι σαμουράι» (Α΄ μέρος)

12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ «Σαφάρι με μηχανάκι»

14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

14.15 ΟΝΕΙΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟΥ «Καρντάνοφ: Ελεύθερη πάλη»

14.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

14.30 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ «Κουάν Ταν»

15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΛΙΖΙ ΜΑΓΚΟΥΑΪΡ (Ε)

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΣΧΑ ΣΤΟ ΣΙΔΝΕΪ

21.50 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΡΙΖΕΣ

22.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ «Οι θεοί του φωτός»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Αυτόχειρες παρθένοι»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΕΤΟΙΜΟΙ ΠΑΜΕ

10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ

14.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αήττητος»

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΦΛΟΓΑ - Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ

23.00 CITIUS, ALTIUS, FORTIUS «Στίβος»

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρενίτις»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄

08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄

09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ Σειρά

10.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΠΙΕΖΕΤΑΙ

11.00 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

11.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

14.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ CIRCOM

15.30 ΔΙΑΣΩΣΗ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ

19.00 ΙΑΝ ΜΠΑΝΚΣ

20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.20 ΚΑΙΡΟΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.45 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

22.00 ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάσταση γοητείας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ - Best of

13.05 SUPER GAME

13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

15.30 FAME STORY (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (E)

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (E)

22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

02.30 MOBILE FUN

02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα τρόμου»

05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ALPHA

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.50 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)

18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)

19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της ζήλιας τα καμώματα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο για το Μέμφις»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 SUPERRGOAL

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φάρσα»

03.45 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ (E)

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ Σειρά

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά

12.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ - Best of

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύφτος και γοητεία»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ

00.15 SEX AND THE CITY Κοινωνική σειρά

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίρμες»

02.45 APHRODISIA Σειρά

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος βιασμός»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)

13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κανόνια του Ναβαρόνε»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 BAR (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο περιθώριο»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ

06.20 ΝΤΕΙΒ, Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ

06.40 Η ΜΟΥΜΙΑ

07.00 ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

07.20 ΟΔΗΓΟΙ ΠΙΣΤΑΣ

07.40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΝΙΚΙ

08.05 ΦΡΑΝΚΛΙΝ

08.30 ΣΕΪΛΟΡΜΟΥΝ

09.00 ΘΑΝΤΕΡΚΑΤΣ

09.30 ΠΟΚΕΜΟΝ

10.00 ROAD RUNNER SHOW

10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΝΙΚΙ

14.30 ΖΗΝΑ

15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΜΑΓΙΣΣΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τανγκό για τρεις»

24.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org