09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Η αγωνιστική πορεία, η σταδιακή μετάλλαξη και οι γεμάτες ερωτήματα προοπτικές των Ολυμπιακών Αγώνων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γ. Λιβέρης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)... με τον Βαγγέλη Κούτα
23.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
08.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.35 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.15 ΛΕΟ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
10.15 SYMPHOLLIES
10.30 TO TZINI ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
11.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOON
12.00 ΣΙΝΕΑΚ «Λάσι, μια καινούρια αρχή»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε καημός και δάκρυ»
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Οι λεβέντες της θάλασσας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Δον Κιχώτης»
18.15 ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ
18.45 ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ (Ε)
19.00 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Μεσολόγγι»
19.30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ (Συνέχεια)
20.30 EUROMUSICA
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 4 αδελφοί δολοφόνοι»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περιφρόνηση»
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα φονικά σαγόνια»
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Νέα Ορλεάνη»
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΟΠΛΩΝ Ντοκιμαντέρ
14.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Χόφμαν»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕΣΩΝ
19.00 Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ Ντοκιμαντέρ
20.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη Δευτέρα του Οκτώβρη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τεντώστε τ' αυτιά σας» (Συνέχεια)
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ «Εκτός εαυτού»
09.00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ «Ο αλήτης»
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΠΙΑ «Σκόπελος το λίκνο των μύθων και των παραδόσεων της εποχής της οικολογίας»
11.30 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.00 PIZZ' ANNEX
18.30 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
19.00 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
21.30 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.30 ΤΖΑΖ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ - ΚΡΟΤΑΛΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ηρωες στο περιθώριο»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ(Ε)
06.30 MOBILE FUN
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
08.00 ΟΜΑΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑΣ
08.30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
09.00 ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΩΡΑ
09.30 ΛΑΠΙΣ
10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
10.30 ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.00 CHEEK TO CHEEK (E)
12.40 TI ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΗ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της καρπαζιάς»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.00 ΘΕΑΤΕΡΟ «Big sister»
23.15 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
01.20 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.20 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
03.20 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.00 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικαστής»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αήττητος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16.00 LIFE STYLE NEWS
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγρίμι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπά η κουδούνα»
23.00 ΘΕΑΤΡΟ «Χαίρω πολύ»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Σάντμαν»
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Απ... ΑΡΕΤΗ... τως με ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.00 Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ
07.10 Ο ΤΟΣΟΔΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΟΝ
07.20 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ
07.30 Η ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΠΡΙΛΙΟΥ
08.00 MUPPET BABIES
08.30 ΟΔΟΣ ΟΝΕΙΡΩΝ
08.40 ΝΟΝΤΙ
08.50 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ: NEXT GENERATION
09.20 ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.30 KOKO ΜΠΙΛ
09.45 ΧΑΪΝΤΙ
10.30 ΑΝΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
11.15 ΜΕΡΙ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ
12.00 ΣΑΓΚΟΥΑ
12.15 ΕΡΙΚ Ο ΒΙΚΙΝΓΚ
13.00 ΤΡΟΛΣ
13.45 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ
14.30 ΝΤΡΕΪΚ: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ
15.15 ΜΑΡΣΟΥΠΙΛΑΜΙ
16.00 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ: NEXT GENERATION
16.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
17.00 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.45 ALTER CLIPS
06.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε) Σειρά
07.00 ΠΑΤΗΡ, ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
08.00 ACTION MAN
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ (Ε)
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ALMA LIBRE... σημαίνει Ελεύθερη Ψυχή
23.0 PRIVE (E)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη μεταμόρφωση»
02.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ Σειρά
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.20 ΠΟΚΕΜΟΝ - Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ
12.40 ΕΞ-ΜΕΝ
13.00 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
14.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
15.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
16.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.20 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 ΓΟΥΙΛ & ΓΚΡΕΪΣ
20.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύμα βιασμού»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός άνεμος»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ