08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
18.45... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν στους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.30 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (Ε)
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (E)
ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ (Ε)
19.15 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ - ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ - ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.30 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ(Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Συν.)
20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O στόχος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΕΓΩ Ο ΚΛΑΥΔΙΟΣ (Ε)
00.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑϊΑΜΙ
01.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
110.01 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
11.30 ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
12.01 ΤΑΞΙΔΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝ ΠΛΩ
14.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 25η ΩΡΑ
20.00 ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ «Ελληνες και Αμερικανοί»
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
08.01 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
09.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
10.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΤΗΛ ΚΑΦΕ
17.30 ΚΑΤΗΓΟΡΩ: ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
18.00 ΡΙΖΖ' ΑΝΝΕΧ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα του συμβιβασμού»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 MADISON
07.30 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
08.30 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
09.30 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ Best of
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.45 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ(Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1'
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κροκοδειλάκιας ΙΙ»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέφρενες νύχτες»
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.30 LIFE STYLE NEWS
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές του ονείρου»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
01.30 THIRD WATCH
02.30 ΜΠΟΡΩ(Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.00 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 STARHUNTER - THE DIVINITY CLUSTER
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένη αναζήτηση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονικό σεξ»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
12.30 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΣΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.45 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
22.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (E)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 THE TRAP (E)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.58 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.00 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 THE TRAP
20.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 Η ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γέφυρες του Μάντισον»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι συλλέκτες»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριχάδρος ο 3ος»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ