08.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... σε στέκια με καλή λαϊκή μουσική
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Εβδομαδιαία εκπομπή για τις ταινίες μικρού μήκους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Μπαλοδήμας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ (Ε)
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΟΝΗΣ
10.30 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (Ε)
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ (Ε)
19.15 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ - ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ - ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.30 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κάλεσμα της αγάπης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΕΓΩ, Ο ΚΛΑΥΔΙΟΣ (Ε)
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
00.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
01.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11.01 ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ
12.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝ ΠΛΩ
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΕΥΡΩ - ΝΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
20.00 ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 Ο ΗΛΙΟΣ ΑΝΑΤΕΛΛΕΙ ΠΑΝΤΑ
23.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
08.01 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 Η ΜΟΡΦΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
10.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΓΓΑΙΟΥ - ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
11.00 ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
12.00 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
12.30 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
13.30 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
14.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Ο ΦΡΕΝΤ ΑΣΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΨΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ
17.00 ΕΞΟΧΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΡΙΖΖ' ΑΝΝΕΧ
18.30 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 1999
19.30 ΠΡΟΣ ΙΜΒΡΟΝ
20.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
22.30 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ
23.30 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΥΛΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ερχομός της σοφίας»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 MADISON
07.30 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
08.30 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
09.30 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 OI MEN KAI ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.45 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG BROTHER
23.00 ΜΠΑΜ
23.45 THE X-FΙLES
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 THE X-FILES (Συνέχεια)
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
03.00 MOBILE FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φώτα κινδύνου»
5.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.30 LIFE STYLE NEWS
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόκι Μαρτσιάνο: η κληρονομιά ενός πρωταθλητή»
23.00 ΟΛΑ ΙΙ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 THIRD WATCH
02.00 LEFE STYLE NEWS (E)
02.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.15 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.00 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι, αγάπη μου»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισθοφόρος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βίλα της ηδονής»
03.00 ALTER CLIPS
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
12.30 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.45 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ(Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ (SPESIAL): ΜΕ Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΡ
23.15 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αβαλον»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (E)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 THE TRAP (E)
11.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 H ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.00 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 THE TRAP
20.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σημαδεμένος»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χλωμός άγγελος»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ